• Ślubowanie pierwszoklasistów

• W dniu 23.10.2020r. odbyła się w naszej szkole kameralna klasowa  uroczystość Ślubowania Pierwszoklasistów. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty wokalne i aktorskie podczas części artystycznej. Wzorowo wykonali stawiane przed nimi zadania udowadniając, iż zasługują na miano pierwszoklasistów.

Dzieci dostały tego dnia wyprawki czytelnicze w ramach kampanii społecznej Instytutu Książki „Mała książka-wielki człowiek”. Projekt został zrealizowany pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka. Celem projektu jest zachęcanie do codziennego czytania już od najmłodszych lat oraz wdrażanie do częstego korzystania z biblioteki szkolnej.

Na koniec pierwszoklasiści otrzymali również liczne upominki. To miłe spotkanie zakończył smaczny poczęstunek.

M. Kowal

• Zdrowo - kolorowo

•

Kolorowe śniadania pełne zdrowych produktów i warzyw to naprawdę nic trudnego. Przedszkolaki z naszej szkoły postanowiły podjąć się zadania i zrobić zdrowe kanapki. Na stołach pojawiły się różne zdrowe warzywa, z których dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły kanapkowe dzieła sztuki. Oprócz tego, że wszystko świetnie smakowało, to jeszcze pięknie wyglądało, czego dowodem były puste talerzyki.

J. Dzido