• Obchody Pierwszego Dnia Wiosny

• W dniu 21.03.2019r. uroczyście świętowaliśmy w naszej szkole przyjście wiosny. Uczniowie klas I-III przygotowali przepyszne i zdrowe smakołyki  podczas warsztatów kulinarnych. Mieli także możliwość zaprezentowania swoich różnorodnych talentów: plastycznych, akrobatycznych, wokalnych, językowych i recytatorskich. To właśnie Konkurs Talentów wzbudził największe zainteresowanie. W trakcie drużynowych zmagań podczas konkursu „Wiem, co jem”, dzieci wykazały się wiedzą na temat zdrowego odżywiania i zdrowych nawyków żywieniowych. Nie zabrakło także ekologicznych strojów, prezentowanych w ramach konkursowych zmagań „Eko Moda”.
            Uczniowie klas IV-VIII tego dnia obchodzili również Dzień Matematyki pt. "Matematyka dzika" angażując się w rozwiązywanie quizów matematycznych w grupach kilkuosobowych. Rywalizacja wzbudziła ogromne emocje. Nie zabrakło w tym dniu "czegoś dla podniebienia" - uczniowie przygotowali wiosenne desery, których podstawą były gofry, a także sałatki według własnych przepisów. Wszystkim bardzo smakowało.