• Jasełka

• Dnia 14.12.2017r w naszej szkole odbyły się Jasełka, które przygotowali  uczniowie z oddziału  przedszkolnego i  pierwszego etapu nauczania pod nadzorem nauczycieli. W przedstawienie zaangażowali się również, starsi uczniowie i rodzice.

Piękna szopka oraz cudowni aktorzy przybliżyli nam i  zaproszonym  gościom  tajemnicę narodzin Dzieciątka. Od uczniów i pana Dyrektora  w stronę publiczności popłynęły piękne życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne.

Do życzeń dołączył się również zastępca wójta gminy Biłgoraj pan Wojciech Dziduch, który nie krył wzruszenia wywołanego pięknymi występami i jak sam powiedział wprowadziliśmy go w czas oczekiwania na zbliżające się święta. Swoją obecnością zaszczycili nas również radni p. Wiesława Krzeszowiec, p. Wiesław Niemiec oraz p. Janusz Przytuła od których, wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki. Do grona gości dołączyły współpracujące ze szkołą  panie z Placówki Wsparcia Dziennego ,,SKRZYDŁA” i pani Wanda Zakościelna -szkolna pielęgniarka.

• Zawody halowe w piłkę nożną

• W dniu 25 listopada 2017 roku uczniowie Naszej szkoły z klasy pierwszej oraz oddziału przedszkolnego wzięli udział w Turnieju piłkarskim „ GOL -  ASY Skrzaty 2017 , który odbył się na obiektach ZSBiO  (Budowlanki ) w Biłgoraju. Turniej zorganizowała Akademia Piłkarska – GOL.

Do turnieju przystąpiło 6 drużyn :

1. Olimpiakos Tarnogród
            2. Błękitni Obsza
            3. SP Wola Dereźniańska – rocznik 2010, 20011, 2013,
            4. Akademia Piłkarska Gol – rocznik 2012
            5. Akademia Piłkarska GOL /niebiescy/
            6. Akademia Piłkarska GOL /stroje/

Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Mecze były rozgrywane po 10 minut, każda drużyna rozegrała  5 meczy. Nasza drużyna 3 mecze wygrała i 2 przegrała różnicą jednej bramki.

Królem strzelców w naszej drużynie został  Norbert Nizio – kapitan drużyny.

Każda drużyna otrzymał pamiątkowe medale oraz okazały  puchar. Była wspaniała zabawa , dużo emocji oraz sportowa rywalizacja i gorący doping rodziców. Drużyny zadeklarowały udział w następnym roku. GRATULUJEMY!!!!

Skład naszej drużyny:   Bartłomiej Grabias,  Norbert Nizio,  Adam Dzido, - oddział przedszkolny,  Jakub Ulidowski, Jakub Wolanin, Sebastian Wójcik, Michał Zdybel, Miłosz Kowal. – klasa I

Składam podziękowanie wszystkim rodzicom za zorganizowanie własnego  transportu , oraz opiekę podczas turnieju.

Opracował :

W. Z.